CONFERINȚA NAȚIONALĂ

Alzheimer 2018

cu participare internațională
Ediția a 8-a, Actualități în domeniul demențelor
Manifestare însoțită de o expoziție medicală specializată

21 - 24 februarie 2018 
Willbrook Platinum Business & Convention Center, București, România

CURS ABILITĂȚI ÎN COMUNICARE (DESTINAT MEDICILOR & STUDENȚILOR)

Joi, 22 februarie 2018
Sala de Conferințe 2, 09.30 - 11.30


CURS DE ABILITĂȚI ÎN COMUNICARE ȘI ELEMENTE INTRODUCTIVE ÎN EXAMINAREA PERSOANELOR CU TULBURĂRI NEUROCOGNITIVE

Coordonator: Ana Giurgiuca (București, România)

Taxă de înregistrare: gratuită
Modalitate de înscriere: exclusiv prin completarea formularului de înregistrare disponibil AICI.

Important!
La acest curs se pot înscrie doar participanții înregistrați la Conferința Națională Alzheimer 2018 (formular de inregistrare completat si taxa de inregistrare achitata)!
La finalul cursului, fiecare participant va primi un document electronic de atestare a participării la curs.

Având în vedere desfășurarea simultană a Conferinței Naționale Alzheimer 2018 cu acest curs, în conformitate cu Decizia nr. 2/2009 a Consililui Național al Colegiului Medicilor din România, participanții certificați la Conferință nu pot fi certificați cu credite EMC și pentru participarea la Curs.

Participanți confirmați:

1. Amarasteanu Silvia (Popești Leordeni)
2. Barna Monica Daniela (Popești Leordeni)
3. Bogdan Dragos-Cristian (București)
4. Ciobanu Ileana (București)
5. Codreanu Marina Roxana (București)
6. Cristea Sorina (București)
7. Draghici Rozeta (București)
8. Giosa Aurora (București)
9. Giurgila Mihaela (București)
10. Horber Julia Agota (Marghita)
11. Ilinca Cristina (Fieni)
12. Marin Andreea (București)
13. Matei-Galopenta Lucia (București)
14. Miritescu Gabriela (București)
15. Moroianu Lavinia Alexandra (Galați)
16. Mustafa Filis Elif (București)
17. Mustata Andreea Elena (București)
18. Omer Ioana (București)
19. Papettas Anna (București)
20. Platon Sergiu Neculai (București)
21. Popescu Ioan Grigore (București)
22. Popescu Simona (București)
23. Raducanu Maria (Ploiești)
24. Sandulache Sorin Mihai (Snagov)
25. Simu Malina Ioana (București)
26. State Mariana (București)
27. Stratone Andreea (Constanța)
28. Toma Daciana (București)
29. Tranca Neluta Costina (Poroschia)
30. Tutoveanu Dan Alexandru (București)
31. Vochescu Carmen Marcela (București)
32. Zamfir(Grigorescu) Mihaela (București) 


Parteneri